Podmienky používania

Zodpovednosť za obsah

  1. Obsah stránok je generovaný. Z toho dôvodu www.najdicenu.sk (ďalej NajdiCenu.sk) nepreberá zodpovednosť za ich obsah, ako aj za obsah stránok, na ktoré sa dá dostať cez odkazy zobrazené pri prechádzaní kategórii alebo odkazy zobrazené ako výsledok vyhľadávania. Všetky takéto odkazy sú generované zautomatizovaným procesom, tento proces je ovplyvnený ľudským faktorom len vo výnimočných prípadoch.
  2. Zobrazovaný obsah je obsahom iných webových stránok (ďalej pôvodné stránky) a NajdiCenu.sk ho uverejňuje na základe písomného súhlasu prevádzkovateľa pôvodných stránok, alebo na základe toho, že prevádzkovateľ pôvodných stránok takýto súhlas nevyžaduje a neobmedzuje použitie obsahu.
  3. Ceny výrobkov nie je možné považovať za záväzné. Všetky informácie o produktoch sú len informačného charakteru. Pre získanie presných informácií je potrebné navštíviť pôvodné stránky.
  4. Stránky môžu byť z času na čas z rôznych dôvodov nedostupné. Používanie stránok je dobrovoľné. NajdiCenu.sk nepreberá žiadnu zodpovednosť za škody spôsobené ich používaním.

Prebratie obsahu

  1. Je povolené vkladať spätný odkaz (link) odkazujúci na webové stránky NajdiCenu.sk. Nezodpovedáme ale za funkčnost linku, v prípade že sa štruktúra stránok NajdiCenu.sk zmení.
  2. Je zakázané vkladať webové (internetové) stránky NajdiCenu.sk do rámca (frame) iných webových stránok.

Použitie

  1. Služba slúži používateľom na vyhľadávanie cien produktov v internetových obchodoch.
  2. Nie je dovolené používať software generujúci automatické dotazy, ako aj software generujúci dotazy, s cieľom obmedzenia, spomalenia alebo iného poškodenia systému.

Zmena podmienok používania

Podmienky používania môžu byť zmenené, bez predchádzajúceho informovania používateľov.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností ohľadom týchto podmienok nás neváhajte kontaktovať vyplnením kontaktného formulára.