Tangle Teezer Magic Flowerpot Hairbrush darčeková sada pre ženy - Kartáč na dětské vlasy

9,80 € 11,60 €
Kozmetika Tangle TeezerTangle Teezer Magic Flowerpot Hairbrush Popping PurpleKefa kvetina fialový.Špeciálna kefa na rozčesávanie vlasov.Dokáže rozčesať vlasy bez bolesti.Po použití sú vlasy krásne lesklé..

Tangle Teezer Compact Styler Hairbrush darčeková sada pre ženy - Kompaktní kartáč na vlasy

8,39 € 19,60 €
Kozmetika Tangle TeezerTangle Teezer Compact Styler Hairbrush Black PinkKompaktná kefa čierna/ružová.Špeciálna kefa na rozčesávanie vlasov.Dokáže rozčesať vlasy bez bolesti.Po použití sú vlasy krásne lesklé..

Tangle Teezer Salon Elite Hairbrush darčeková sada pre ženy - Velký kartáč na vlasy

5,53 € 13,40 €
Kozmetika Tangle TeezerTangle Teezer Salon Elite Hairbrush BlackKompaktná kefa čierny.Špeciálna kefa na rozčesávanie vlasov.Dokáže rozčesať vlasy bez bolesti.Po použití sú vlasy krásne lesklé..

Tangle Teezer Salon Elite Hairbrush darčeková sada pre ženy - Velký kartáč na vlasy

5,42 € 13,10 €
Kozmetika Tangle TeezerTangle Teezer Salon Elite Hairbrush Purple CrushVeľký kefa fialovoružová.Špeciálna kefa na rozčesávanie vlasov.Dokáže rozčesať vlasy bez bolesti.Po použití sú vlasy krásne lesklé..

Tangle Teezer Salon Elite Hairbrush darčeková sada pre ženy - Velký kartáč na vlasy

7,70 € 11,85 €
Kozmetika Tangle TeezerTangle Teezer Salon Elite Hairbrush Orange MangoVeľký kefa oranžovožltý.Špeciálna kefa na rozčesávanie vlasov.Dokáže rozčesať vlasy bez bolesti.Po použití sú vlasy krásne lesklé..

Artdeco Beauty Box Duo Kozmetická pomôcka pre ženy

5,79 € 7,80 €
Kozmetika Artdeco Artdeco Beauty Box Duo Krabička na uloženie očných tieňov a farieb na líčka. Umožňuje dokonalé a štýlové ukladanie očných tieňov a farieb na líčka ArtDeco. Vďaka vstavanému zrkadlu je ideálnym spoločníkom na cestách a umožňuje rýchlu voľbu a výmenu jednotlivých odtieňov. Beauty Box Duo ponúka priestor až pre 2 očné odtieň ArtDeco..

Clarins Double Fix Mascara Waterproofing Seal darčeková sada pre ženy - Voděodolný podklad pod řasenky a stíny

16,90 €
Kosmetika Clarins Clarins Double Fix Mascara Waterproofing Seal Voděodolný fixátor na řasy a obočí.Vyjímečný transparentní gel, který zaručuje že řasenka vydrží v jakémkoliv prostředí (koupání, cestování, pozdní noci, ...). Také ideální pro úpravu obočí. .

Tangle Teezer The Original Hairbrush darčeková sada pre ženy - Velký kartáč na vlasy

5,23 € 12,65 €
Kozmetika Tangle TeezerTangle Teezer The Original Hairbrush PurpleVeľký kefa fialový.Špeciálna kefa na rozčesávanie vlasov.Dokáže rozčesať vlasy bez bolesti.Po použití sú vlasy krásne lesklé..