Kuchařka pro singl domácnost - Vaří jednočlenná rodina

10,41 € 10,76 €
Jednoduché recepty různých druhů jídla pro ty, kterým doma nikdo neuvaří, a sou odkázáni jen a jen sami na sebe. Unikátní nahlédnutí do kuchyně singl domácnosti, jejichž počet raketově stoupá!

Skvělá chuť Maroka

15,88 €
Výpravná obrazová kuchařka předkládá recepty marocké kuchyně zdejší kuchyně se rodí z tradičních jídel vzdálených zemí okořeněných přísadami domácího původu a je založena na dokonalé harmonii sladkých a pikantních chuťových odstínů.

Ako si vyberať víno

23,20 €
Ako si vybrať víno? A bude sa mi páčiť?Z akých odrôd sa vína vyrábajú?Čo hovorí etiketa na fľaši?Ako sa naučiť degustovať víno?Majster somelier Vincent Gasnier vám poskytne užitočné a zaujímavé rady a odporúčania netradičným spôso

Skvělá chuť Thajska

15,88 €
Připravte si doma pravé thajské dobroty! Výpravná obrazová kuchařka předkládá tajemství thajské kuchyně, jedné z nejoriginálnějších na světě. Čtenář se nejen dozví jak thajské speciality připravovat, ale dostane se mu i vyčerpávajících informací o

Káva - box

8,27 €
Kovové krabičky obsahujú 50 kartičiek 50 receptov na prípravu kávy. Obrázky sú doplnené informačným textom.

Tapas

9,92 €
Tapas sú chuťovky, ktoré sa s obľubou konzumujú nielen v ich domovine Španielsku k vínu, pivu alebo sherry. Drobné lahôdky z rôznych druhov mäsa a rýb, zeleniny a vajec sa dajú vyčariť rýchlo a jednoducho.

Koktaily - box

8,27 €
Kovová krabička obsahuje 50 kartičiek receptov na výrobu koktailových nápojov od výmyslu sveta.

Čokoláda - box

8,27 €
Čokoláda pre znalcov a labužníkov50 kartičiek s receptamia farebnými fotografiami každej dobroty

Európske červené vína

13,24 €
Príručka pre milovníkov vín zahňa:prehľad pestovateľských oblastí a slávnych európskych výrobcov červených vín, klasifikáciu a kategórie vín, odrody viniča a najslávnejšie moky,mapky vinohradníckych oblastí vrátane slovenskej.

Wok

9,92 €
Tajomstvo varenia vo woku spočíva v krátkej a šetrnej tepelnej úprave pokrmov. Nechajte sa nadchnúť vyše 120 receptami na jedlá zo zeleniny, ovocia, mäsa, rôznych druhov ryže, cestovín...od polievok po exotické dezerty.