Cannaderm Robátko Krém Proti Zapareninám Detská kozmetika 75g pre ženy

6,41 € 8,40 €
Kozmetika Cannaderm Robátko Krém proti zapareninám Robátko krém proti zapareninám pre ošetrovanie citlivej detskej pokožky pri každej výmene plienok. Prírodná receptúra krému neobsahuje vodu, syntetické farbivá, parfémy ani konzervanty, vazelínu alebo minerálne oleje. Vďaka absencii vazelíny neznemožňuje krém prístupu vzduchu k pokožke a vyhovuje tak nárokom starostlivosti o najmenšie deti. Krém sa dobre rozotiera a rýchlo vytvára na pokožke jemný ochranný film, ktorý ju chráni proti pôsobeniu vlhkosti, vzniku zaparenín a plienkovej dermatitíde. Účinn...

Nivea Baby Moisturizing Lotion darčeková sada pre ženy - Dětské hydratační mléko

4,50 €
Hydratační mléko Nivea Baby Moisturizing Lotion.Hydratační mléko se lehce vstřebává, zvláčňuje, zklidňuje a chrání citlivou dětskou pokožku po celých 24 hodin. Složení s aloe vera. Obsahuje pouze velmi jemné a šetrné ingredience. Použití: Zahřejte mléko v dlaních a poté naneste na pokožku po koupání a lehce vmasírujte..

Nivea Baby Soft Shampoo & Bath darčeková sada pre ženy - Dětský šampon a pěna do koupele

4,42 € 17,55 €
Šampon a pěna do koupele Nivea Baby Soft Shampoo & Bath.Šampon a pěna do koupele 2 v 1 šetrně myje dětskou pokožku i jemné vlásky. Složení s heřmánkem. Obsahuje pouze velmi jemné a šetrné ingredience. Šetrný k očím, už žádné slzy během mytí. Použití: Přidejte do vody před koupáním. Naneste na mokré vlásky, vmasírujte a opláchněte..

Nivea Baby Soft Bath darčeková sada pre ženy - Dětská krémová koupel

4,10 € 17,65 €
Krémová pěna do koupele Nivea Baby Soft Bath.Šetrně myje citlivou dětskou pokožku a zanechává ji hebkou a jemnou. Pomáhá předcházet jejímu vysušování. Složení s lipovými květy a heřmánkem. Použití: Přidejte do vody před koupáním. .

Cannaderm Robátko zklidňující krém Detská kozmetika 50g pre ženy

6,37 €
Kozmetika Cannaderm Robátko upokojujúci krém Pre lokálne ošetrenie svrbivých miest na pokožke deti alebo dospelých s veľmi citlivou pokožkou. Prírodná receptúra krému s mierne kyselím pH je vhodná aj pre najmenšie deti. Ľahko sa rozotiera a rýchlo zmierňuje prejavy svrbenia, pálenia, sčervenanie pokožky. Ideálny krém pre doplnkovú starostlivosť pri akútnych problémoch so svrbením kože, pri prejavoch atopického ekzému, uštipnutie hmyzom, žihľavke apod Použitie: Používajte iba pre miestne ošetrenie svrbiacej pokožky, niekoľkokrát denne podľa potreby, až...

Salus Dětský Měsíčkový Olej darčeková sada pre ženy - Pro děti a miminka

3,91 € 4,10 €
Salus Dětský Měsíčkový Olej pro děti a miminka.Velmi jemný hojivý olejíček je určený k péči o pokožku dětí a miminek. Mandlový a bio pupalkový olej v kombinaci s léčivým měsíčkovým extraktem poskytují citlivé dětské pokožce nejlepší ochranu před vysoušením nejen po koupání. Účinný při opruzeninách. Bez parfemace. Čistý přírodní produkt..